Author Archives: admin

Ve středu 3. dubna si klienti Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem užili vystoupení mladého zpěváka Kristiána Šebka, který je členem malého brněnského divadelního seskupení „Slunečnice.“ Vystoupení bylo plné pozitivní energie, zpívaly se písničky známých českých interpretů a představení sklidilo veliký potlesk.

Mezi dobrovolníky, kteří dochází za klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem, patří i bývalá zaměstnankyně paní Milada Janíčková. Nyní chodí klientům předčítat. Čtou se příběhy veselé i smutné, co napsal život sám. K tomu se uvaří kávička a něco dobrého na zub a příjemná chvilka je na světě raz, dva….

Klienti Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem si pochutnali na jarních pomazánkách. Připravovali je se studenty SPgŠ Boskovice v rámci jejich praxe v úterý a ve středu 26. a 27. března. Připravit si vlastnoručně něco dobrého a pak si na tom společně pochutnat, je aktivita, kterou mají klienti domova ve velké oblibě.

První jarní dny tohoto roku byly jak malované, teplé a plné sluníčka. Ve středu 20. března přivítali jaro také klienti Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem. Jarní náladu jim přišly svým vystoupením zpříjemnit děti z MŠ Boskovice, které s sebou přinesly i dárečky, které samy vyrobily.