– Z akcí 2016

Předsilvestrovská nálada panovala v pátek 30. ledna odpoledne i v prostorách jídelny Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem, kde se sešli klienti, personál a někteří rodinní příslušníci. Na stolech bylo připraveno občerstvení, došlo i na malý symbolický přípitek. Všichni si navzájem popřáli šťastný rok 2017 a dobře se bavili u programu, který připravily aktivizační pracovnice. Hlavně se zpívalo, povídalo a pouštěly se zábavné scénky. O akci byl velký zájem, protože jídelna zařízení doslova „praskala ve švech.“ A tak doufejme, že se dobrá nálada potáhne celým rokem jako zlatá niť a k ní se přidá i vše ostatní.

Ve čtvrtek 22. prosince se konaly v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem na kulturních místnostech vánoční besídky. Klienti mohli společně se zaměstnanci a studentkami SPgŠ Boskovice strávit chvíle u svátečně prostřeného stolu, dát si kávu, pochutnat si na vánočním cukroví a připomenout si některé vánoční zvyky. Při této příležitosti paní ředitelka Bc. Marie Sáňková a vedoucí úseku přímé obslužné péče Mg. Leona Krejčířová navštívily všechny kulturní místnosti, kde besídky probíhaly a popřály klientům a všem ostatním krásné, klidné vánoční svátky.

Jako již každý rok, největší radost udělala klientům Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem vystoupení dětí z Mateřských škol a z Praktické školy Boskovice. Klienti se na tato vystoupení vždy velmi těší. Děti pro ně mají vždy připravená přáníčka a malé dárečky a radost z obdarování bývá velká a vzájemná. Děti zase na oplátku dostanou nějakou tu sladkost a velký potlesk a obdiv všech.

Back to top