– Z akcí 2021

Malebné nádvoří zámku Rájec-Jestřebí si mohli klienti Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem užít ve středu 23. června. Výletu přálo počasí a klidnou atmosféru dávných časů si mohli vychutnat všichni přítomní. Výlet se všem moc líbil, ještě jsme nebyli nazpět, a už byli někteří zvědaví, kam vyrazíme příště😊.

Pro vzpomínku na voňavé jarní dny si vyrobily klientky společně s aktivizačními pracovnicemi šeříkový olej. Inspirovala je vzpomínka na kdysi dámami hojně využívanou voňavku „Živé květy“.

Třítýdenní školní praxi si plnili v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem studenti z Střední pedagogické školy Boskovice. Pro klienty to byla po ročním omezení aktivit z důvodu pandemických opatření vítaná změna. V úzké spolupráci s aktivizačními pracovnicemi se věnovali klientům opravdu naplno. Rozmanitost činností byla pestrá, tvořilo se, hrálo se, zpívalo se, jelo na zmrzlinu, o zábavu nebyla nouze. Studentům děkujeme za krásné společně strávené tři týdny a těšíme se, až mezi nás opět přijdou😊.

Back to top