Nový mezigenerační projekt se rozběhl v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem ve čtvrtek 7. listopadu tohoto roku. Tento projekt nese název Mezi námi – mezigeneračně, je celorepublikový a podporuje setkávání lidí všech generací. Podporuje vzájemnou úctu, poznávání nového a spolupráci. V našem zařízení bude spočívat v pravidelném interaktivním setkávání dětí z Dětské skupiny působící v Boskovicích v ulici U Templu a studentů SPgŠ Boskovice. Děti a senioři se budou setkávat jednou měsíčně ke společnému tvoření a hraní. První setkaní mělo velký úspěch a byla přítomná radost všech zúčastněných. Součástí prvního setkání byli i studenti SPgŠ Boskovice, kteří plnili v domově povinnou měsíční praxi v rámci studia, což se velice osvědčilo. Všichni si to moc užili.