Vánoční střípky

Krásné vánoční chvíle prožili klienti Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem. V měsíci prosinci je program vždy velice pestrý, aby citlivý vánoční čas přinesl co nejvíce pozitivních podnětů. Je to měsíc nabitý na různá setkání a veselí, protože všichni se chtějí ještě pozdravit, zpříjemnit si sváteční chvíle a hlavně si popřát krásné svátky a šťastný nový rok.

Je tomu tak také v našem zařízení. Klienty přišly pozdravit a pobavit studenti SPgŠ Boskovice, děti z mateřských škol, sbor evangelíků, speciální program si připravili také dobrovolníci pan Mgr. Pavelka, paní Daniela Meluzínová a Unie katolických žen. Nechyběly ani vánoční besídky a oslava Silvestra, kde si krásné svátky a šťastný nový rok popřáli společně zaměstnanci a klienti domova.

Děkujeme všem, kteří přispěli k vánoční pohodě v našem zařízení, včetně zahradnictví Ing. Romana Koupého, který nám každoročně posílá nádherné vánoční hvězdy.