Děkujeme žákům a učitelům Základní školy Boskovice za dárky, které společně s ručně vyrobenými přáníčky připravili pro klienty sociálních služeb MSSS Boskovice. Myšlenka byla nápadem školního parlamentu ze ZŠ Sušilova a podpořili ji žáci i pedagogové ostatních základních škol v Boskovicích. Pod vedením paní učitelky Kateřiny Kolářové proběhla sbírka drobných dárků a s učitelem Ladislavem Dostálem žáci vytvořili krásná vánoční přání, která potěšila seniory v Domově pro seniory, Domově se zvláštním režimem, obyvatele domů s pečovatelskou službou i klienty v terénní Pečovatelské službě.

Na kulturních místnostech v Domově pro seniory a v Domově se zvláštním režimem klienti poseděli u kávy a vánočního cukroví. O pěkný předvánoční program se postarali studenti SPgŠ Boskovice. Poslouchaly se koledy, oživily se vánoční tradice, povídalo a vzpomínalo.

Všem moc DĚKUJEME a věřte, že radost jste opravdu udělali.

About Author