Turnaj v kuželkách

Dne 4. září se soutěžní tým Městské správy sociálních služeb zúčastnil II. ročníku turnaje v kuželkách pořádaných CSSML Letovice. Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem zastupovaly 4 klientky s doprovodem. Po propršeném měsíci srpnu nás toho dne čekalo příjemné babí léto. 4. září bylo počasí jako na objednávku. Sluníčko svítilo a nám tak dodávalo tu pravou energii pro hru. Soutěžilo se ve 3 disciplínách – ruské kuželky, stolní kuželky a molky.

Ne, že by se vše dařilo podle představ, ale nám to optimismu neubralo. Během hry jsme si mohly povídat se zástupci ostatních zúčastněných zařízení a tak se dozvědět, kde se co děje, podniká a jak se tam klientům žije. Po sportovním zápolení nás čekal vynikající oběd. Vždyť při sportu pořádně vytráví. A pak závěr – vyhlášení výsledků. Medaile byly rozdány, ceny rozděleny. Zvítězili vlastně všichni. Vyhráli jsme sami nad sebou.

A aby krásy a zážitků nebylo málo, celý den jsme zakončily výletem na přehradu Křetínka. Vždyť některé z nás tam za celý život nebyly. Na vlastní oči jsme mohly vidět rozlehlou vodní plochu s odlesky slunce. Zmrzlina v Letovicích a posezení na náměstí už byly jen nádhernou tečkou za aktivně stráveným dnem.