Tento dokument obsahuje kontakt na technického správce a prohlášení o přístupnosti tak, aby byly splněny podmínky zákona č. 99/2019 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Stránky umístěné na tomto serveru www.msssboskovice.cz jsou vytvořeny s ohledem na přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly důležité zásady přístupnosti podle zákona č. 99/2019 Sb.

Pro prezentaci všech informací na tomto serveru je použit značkovací jazyk HTML spolu s CSS předpisy stylů, což umožnuje oddělit vzhled prezentace od samotných informací. Tato skutečnost pak dovoluje informace zobrazit, respektive prezentovat na všech existujících zařízeních.

Všechny stránky webu dovolují měnit velikost textu v závislosti na nastavení prohlížeče. Text můžete zvětšit či zmenšit v menu „Zobrazit“ a položce „Velikost textu“.

Doporučená rozšíření prohlížeče
Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, JPG nebo MS Office (DOC, XLS, PPT), a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč pro daný formát.

Některé informace, např. virtuální prohlídka na dostupná na úvodní stránce vyžadují pro přehrávání videa Adobe Flash Player.

Kde stáhnout prohlížeče dokumentů
pro PDF, pro video Flash Player – Adobe
pro formáty Microsoft [doc, xls, docx, xlsx …] – Microsoft
Pro formát JPG je program běžnou součástí operačních systémů

Vyhledávání
Vzhledem k rozsahu webu doporučujeme novým uživatelům využít vyhledávací formulář, který je dostupný na každé stránce webu v pravé horní části.

Podporované prohlížeče
Podporovány jsou následující prohlížeče vždy nejméně v aktuální a předcházející verzi:

  • IE od verze 9
  • MS Edge
  • Mozilla Firefox
  • Google Chrome
  • Safari

Web je optimalizován pro rozlišení 1024x 768. Navigace v menu je funkční i pouze za použití klávesnice.


Kontakt na správce webu
Tato adresa slouží pro řešení technických záležitostí, týkajících se této webové prezentace.
Městská správa sociálních služeb Boskovice, příspěvková organizace
Havlíčkova 19
680 01 Boskovice
IČ 00380504
msss@boskovice.cz
511 183 112